Obiektyw Samyang 24mm T1.5 Xeen
Zdjęcia 5 |
Samyang 24mm T1.5 Xeen |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 24mm T1.5 Xeen
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xeen 15024T15PL T15 obiektyw Cine złącze PL 24 mm czarny 15024T1.5PL | 7 736 zł |
Stałoogniskowy Samyang Xeen 24mm T1.5 Canon EF AF-O-SYG-224 | 7 690 zł |
Samyang 24 mm T1.5 FF CINE XEEN Sony E - Dostawa GRATIS! | 8 299 zł |
Obiektyw SAMYANG 24 mm, T1.5 FF CINE XEEN / Sony E | 7 077 zł |
Stałoogniskowy Samyang XEEN CF 24MM T1.5 Canon EF AF-O-SYG-461 | 8 790 zł |
Samyang 24 mm T1.5 FF CINE XEEN / MFT - Dostawa GRATIS! | 8 299 zł |
Samyang 24 mm T1.5 FF CINE XEEN Nikon - Dostawa GRATIS! | 8 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →