Obiektyw Samyang 12mm f/2.8 ED AS NCS Fish-eye
Samyang 12mm f/2.8 ED AS NCS Fish-eye |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 12mm f/2.8 ED AS NCS Fish-eye
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samyang MF 12 mm F28 Fisheye Ręczna ostrość obiektyw do Sony FE 7472 | 1 972 zł |
Stałoogniskowy Samyang 12mm f/2.8 ED AS NCS Fish-Eye MFT AF-O-SYG-416 | 1 609 zł |
Obiektyw SAMYANG, 12 mm, f/2.8, ED AS NCS Fish-eye, bagnet Canon | 2 950 zł |
Samyang 12 Mm F2.8 Ed As Ncs Mft Micro 4/3 Lens Czarny SA0204 | 2 222 zł |
Obiektyw Samyang 12 mm f/2.8 ED AS NCS Fish-eye / Fujifilm X | 2 574 zł |
Obiektyw Samyang 12 mm f/2.8 ED AS NCS Fish-eye / Sony E | 2 847 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości obiektywu Samyang 12mm f/2.8 ED AS NCS Fish-eye:
- Wbudowana osłona przeciwsłoneczna
PolecamyPorównaj w tabeli →