Obiektyw Samyang 12mm T2.2 ED AS NCS CS VDSLR
Zdjęcia 4 |
Samyang 12mm T2.2 ED AS NCS CS VDSLR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 12mm T2.2 ED AS NCS CS VDSLR
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samyang Obiektyw wideo 12 mm T22 VDSLR z ręcznym ustawianiem ostrości dla | 1 751 zł |
Stałoogniskowy Samyang 12mm T2.2 Cine NCS CS Sony E AF-O-SYG-219 | 1 669 zł |
Samyang 12 mm T2.2 NCS CS VDSLR / Sony E - Dostawa GRATIS! | 1 799 zł |
Obiektyw Samyang Cine Sony E 12 mm F/2.2 CS NCS | 1 850 zł |
Obiektyw Samyang 12 mm T2.2 NCS CS VDSLR / Fuij X | 2 124 zł |
Samyang 12mm T2.2 Cine NCS CS Sony E - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 1 789 zł |
Obiektyw Samyang 12 mm T2.2 NCS CS VDSLR / Sony E | 1 769 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości obiektywu Samyang 12mm T2.2 ED AS NCS CS VDSLR:
- Osłona obiektywu w zestawie
PolecamyPorównaj w tabeli →