Obiektyw Samyang 135mm f/1.8 AF
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Samyang 135mm f/1.8 AF |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 135mm f/1.8 AF
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samyang 23203 Obiektyw Czarny 135 mm F1215106101 | 3 649 zł |
Obiektyw SAMYANG AF 135 mm f/1.8 Sony FE | 3 649 zł |
Stałoogniskowy Samyang AF 135mm F/1.8 Sony FE AF-O-SYG-536 | 3 899 zł |
Obiektyw SAMYANG AF 135 mm f/1.8 Sony FE | 3 649 zł |
Samyang AF 135 mm f/1.8 Sony FE - Zapytaj o specjalny rabat! (w magazynie! | 3 599 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości obiektywu Samyang 135mm f/1.8 AF:
- Osłona obiektywu w zestawie
PolecamyPorównaj w tabeli →