Obiektyw Samyang 85mm f/1.4 AF RF
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Samyang 85mm f/1.4 AF RF |
|
Obiektyw stałoogniskowy o dużej aperturze i referencyjnej „portretowej” ogniskowej 85 mm do pełnoklatkowego systemu bezlusterkowego RF firmy Canon. Model wyposażono w 9-listkową przysłonę o przysłonach w zakresie od f/1.4 do f/16. Schemat optyczny obiektywu składa się z 11 elementów ustawionych w 8 grupach. Wśród nich – jedna soczewka o bardzo niskiej dyspersji ED, cztery soczewki o wysokim współczynniku załamania światła (HRI).
Specjalne elementy współpracują ze sobą, aby zminimalizować aberrację chromatyczną. Aby zwalczyć odblaski i odbicia w soczewce, zastosowano powłokę antyrefleksyjną Ultra Multi Coating (UMC). Spośród elementów sterujących Samyang 85 mm f / 1.4 AF RF został uzbrojony w pierścień ustawiania ostrości i przełącznik trybu ostrości „AF / MF”. Nawiasem mówiąc, do ustawiania ostrości w trybie automatycznym model wykorzystuje Dual Linear Sonic Motor (DLSM). Skupienie jest tutaj wewnętrzne. Przed korpusem obiektywu umieszczono gwint na filtry o średnicy 77 mm. Obiektyw portretowy Samyang ma konstrukcję odporną na kurz i wilgoć. Obiektyw waży 582 g, a jego wymiary to 88x98 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Kup Samyang 85mm f/1.4 AF RF
Wszystkie ceny 12 →Samyang AF 85 F14 E Teleobiektyw do Zdjęć Portretowych z Szybkim Autofokus | 2 421 zł |
SAMYANG AF | 2 982 zł |
Obiektyw SAMYANG AF 85mm F1.4 Canon | 3 261 zł |
Obiektyw SAMYANG 85 mm f/1.4 AF do Nikon F | 2 949 zł |
Samyang 85 mm f/1.4 F AF Nikon F - Dostawa GRATIS! NIE | 3 299 zł |