Obiektyw Samyang 85mm f/1.4 AF FE II
Zdjęcia 9 |
Samyang 85mm f/1.4 AF FE II |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 85mm f/1.4 AF FE II
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMYANG Objectif AF 85mm f/14 II Compatible avec Sony FE 23321 | 2 645 zł |
Stałoogniskowy Samyang AF 85mm F/1.4 Sony FE II AF-O-SYG-540 | 2 999 zł |
Obiektyw SAMYANG AF 85mm f/1.4 Sony FE II | 2 892 zł |
Samyang 85 mm f/1.4 AF II Sony FE - Zapytaj o specjalny rabat! (w magazyni | 2 899 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →