Obiektyw Samyang 8mm T3.8 IF AS UMC Fish-eye CS II VDSLR
Samyang 8mm T3.8 IF AS UMC Fish-eye CS II VDSLR |
|
. Stosunkowo niedrogi ultraszerokokątny obiektyw, który nadal zapewnia pełne pole widzenia 180°. Jest produkowany w modyfikacjach do mocowań Canon EF, Nikon F i Sony E. Cecha konstrukcyjna - tylko ręczne ustawianie ostrości. Ogniskowa - 8 mm, przysłona - f/3.8.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 8mm T3.8 IF AS UMC Fish-eye CS II VDSLR
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samyang Obiektyw V-DSLR 8mm T/38 UMC Fish-Eye CS Ii do Sony E Czarny 88092 | 1 312 zł |
Stałoogniskowy Samyang 8mm T3.8 Nikon VDSLR AF-O-SYG-179 | 1 059 zł |
Samyang 8 mm T3.8 Fish-eye VDSLR CS II Sony E - Dostawa GRATIS! | 1 589 zł |
Obiektyw Samyang 8 mm T3.8 Fish-eye VDSLR CS / Nikon | 899 zł |
Obiektyw Samyang 8mm T3.8 VDSLR Fisheye CSII Canon | 1 119 zł |
pokaż 19 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →