Obiektyw Samyang 24mm f/1.4 ED AS UMC
Wideo 22 |
Samyang 24mm f/1.4 ED AS UMC |
|
Dość zaawansowany szerokokątny stałoogniskowy, wyróżniający się dwiema cechami: wysoką przysłoną f/1.4, a także tylko manualnym ustawianiem ostrości. Produkowany jest w modyfikacjach pod mocowania Canon EF, Nikon F, Pentax K, Cztery Trzecie (4:3), Samsung NX i Sony/Minolta A z różnymi rodzajami matryc (łącznie 8 systemów). Minimalna wartość przysłony to 22.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 24mm f/1.4 ED AS UMC
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samyang Obiektyw 24/14 DSLR Canon EF ręczna regulacja ostrości obiektyw sz | 2 361 zł |
Stałoogniskowy Samyang 24mm F1.4 Pentax AF-O-SYG-128 | 1 669 zł |
Obiektyw SAMYANG 24 mm, f/1.4, ED AS UMC, bagnet Olympus 4/3 | 1 025 zł |
Samyang 24mm f/1.4 ED AS IF UMC do Sony | 2 129 zł |
Samyang 24mm f/1.4 ED AS UMC Nikon F (AE) - darmowy odbiór w 22 miastach i | 2 899 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →