Obiektyw Samyang 24mm f/1.4 IF ED AS UMC
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Samyang 24mm f/1.4 IF ED AS UMC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 24mm f/1.4 IF ED AS UMC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stałoogniskowy Samyang 24mm F1.4 Nikon AE AF-O-SYG-126 | 1 772 zł |
Obiektyw SAMYANG 24 mm, f/1.4, ED AS UMC, bagnet Nikon | 1 869 zł |
Samyang 24mm f/1.4 ED AS IF UMC AE do Nikon | 2 259 zł |
Samyang 24 Mm F1.4 Ed As If Umc Sony E Lens Czarny SA0510 | 2 877 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →