Smartfon Samsung Galaxy A21s 64 GB / 6 GB
Wideo 31Zdjęcia 13 | Produkt jest niedostępny Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.5; rozdzielczość ekranu: 1600х720 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 83; ОС: Android 10.0; Model procesora: Exynos 850; Procesor (GHz): 2; Pamięć RAM (GB): 6; Pamięć (GB): 64; Slot na karty pamięci: microSD; Liczba SIM: 2 SIM dodaj do listymoje listy |
Polecane produktyTelefony komórkowe Samsung →
od 499 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
Samsung Galaxy A21s 64 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Exynos 850
Aparat:4 moduły, 48 MP, + 8 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:192 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Samsung Galaxy A (design)Porównaj w tabeli →
od 1 748 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 576 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 699 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 348 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 141 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 033 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 149 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 1 318 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 545 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g, brak ładowarki
od 999 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 186 g
od 899 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 2 254 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
od 1 045 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 581 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 1 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 720G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 189 g
od 544 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 1 049 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Samsung Exynos 9611, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 172 g
od 1 711 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 187 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
Samsung Galaxy A21s | Unboxing z Grubym #5 | Montaż szkła hartowanego | Rivlo
19 kwietnia 20213 233 przegląd
Samsung Galaxy A21s recenzja
15 listopada 202012 399 przegląd
Samsung Galaxy A21s Recenzja - jak wypada względem Galaxy M21 i A41? | Robert Nawrowski
4 sierpnia 202074 208 przegląd
Samsung Galaxy A21s - RECENZJA - Niedrogi, czy DOBRY? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
22 lipca 2020205 513 przegląd
Samsung Galaxy A21s - RECENZJA. Abonamentowy hit, ale czy warto go kupić?
3 grudnia 202030 886 przegląd
Samsung A21s Unboxing & initial impressions ll in Telugu ll
17 czerwca 2020182 154 przegląd
Samsung Galaxy A21s vs Samsung A30s Unboxing and Full Review price in ethiopia
3 lipca 202124 393 przegląd
Unboxing Samsung Galaxy A21s.
13 września 20201 243 przegląd
UNBOXING SAMSUNG GALAXY A21s | SAMSUNG GALAXY A21s | CRIS LIFE TV
17 stycznia 20213 227 przegląd
SAMSUNG A21S UNBOXING
22 października 20201 875 przegląd
Unboxing samsung Galaxy A21s |Worth ?| Asis vlogs | Tamil vlog |Vlog 4
18 sierpnia 20202 069 przegląd
SAMSUNG GALAXY A21S SMARTPHONE UNBOXING E IMPRESSÕES
2 grudnia 20202 085 przegląd
UNBOXING NEW 2020 SAMSUNG GALAXY A21s-A217 (64GB).W/Free Toturial How to Put Screen Glass Protector
17 października 20202 182 przegląd
UNBOXING SAMSUNG A21s WHITE #unboxing A21s
15 sierpnia 20202 065 przegląd
Samsung Galaxy A21s unboxing & first look l Vedant Sachde
27 lipca 2020949 przegląd
SAMSUNG GALAXY A21S UNBOXING (Review) | Philippines
3 grudnia 20201 649 przegląd
Samsung Galaxy A21s Review & Price in Ethiopia || የሳምሰንግ ስልኮች ዋጋ በ2015 በአዲስ አበባ
3 października 20222 232 przegląd
Samsung Galaxy A21s Unboxing & Quick Review! SAMSUNG A21S price in UAE?
28 maja 20211 021 przegląd
Samsung Galaxy A21s quick pubg test | unboxing
22 czerwca 2020647 przegląd
SAMSUNG GALAXY A21s REVIEW SINHALA . BEST SAMSUNG BUDGET PHONE Review .
25 listopada 2020657 przegląd
Samsung Galaxy A21s white Unboxing @ Minba's kitchen
3 maja 2021192 przegląd
Samsung Galaxy A21s Unboxing & First Impressions! ($220)
23 czerwca 20201 560 przegląd
ΤΟ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ // Samsung Galaxy A21s Greek Unboxing
28 lipca 202010 266 przegląd
Samsung Galaxy A21s Unboxing And Review In Sinhala Sri Lanka
22 lutego 20218 491 przegląd
Samsung Galaxy A21s - Complete Review!
8 września 202014 377 przegląd
Samsung Galaxy A21S and Hama Flex mini Tripod Unboxing | Scarlett Pontillas
15 lipca 20212 211 przegląd
UNBOXING MY Late BIRTHDAY Gift & Early CHRISTMAS Gift in 1 ll Samsung Galaxy A21s ll Bee FC Channel
19 grudnia 20202 153 przegląd
Budget Galaxy A21s vs iPhone 12 CAMERA COMPARISON Test - This is Surprising!
25 listopada 20206 487 przegląd
Samsung Galaxy A12 VS Samsung Galaxy A21s Camera Test Comparison
19 lutego 20217 732 przegląd
Samsung Galaxy A21s - UNBOXING & FIRST START!!! (web,youtube,game)
10 września 20202 702 przegląd
SAMSUNG GALAXY A21s | UNBOXING
12 października 20201 689 przegląd