Urządzenie sieciowe MikroTik SXT SA5 ac
Zdjęcia 5 |
MikroTik SXT SA5 ac
WAN:Ethernet
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
Anteny i sygnał:30 dBm, 1 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SXT SA5 ac
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik SXT SA5 ac
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik SXT SA5 AC Złącze Ethernet Białe wspierające zasilanie przez ten | 554 zł |
MikroTik SXT SA5 ac / RBSXTG-5HPACD-SA 802.11ac up to 540Mbit high output | 434 zł |
Mikrotik SXT SA5 ac Biały Obsługa PoE RBSXTG-5HPACD-SA | 496 zł |
Antena MikroTik RouterBOARD SXT SA5 ac (MT RBSXTG-5HPacD-SA) | 469 zł |
Punkt Dostępowy Z Anteną Sxtg-5Hpacd-Sa Mikrotik | 724 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →