Wi-Fi адаптер MikroTik SXT SA5 ac
Фото 5 |
MikroTik SXT SA5 ac
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики SXT SA5 ac
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik SXT SA5 ac
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mikrotik SXT SA5 AC Złącze Ethernet Białe wspierające zasilanie przez ten | 554 zł |
MikroTik SXT SA5 ac / RBSXTG-5HPACD-SA 802.11ac up to 540Mbit high output | 434 zł |
Antena MikroTik RouterBOARD SXT SA5 ac (MT RBSXTG-5HPacD-SA) | 469 zł |
Mikrotik SXT SA5 ac Biały Obsługa PoE RBSXTG-5HPACD-SA | 495 zł |
Punkt Dostępowy Z Anteną Sxtg-5Hpacd-Sa Mikrotik | 724 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →