Transmiter sieciowy (PowerLine) TP-LINK PG1200 KIT
TP-LINK PG1200 KIT |
|
Standard pracy G.hn SISO.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK PG1200 KIT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link PG1200 Kit Powerline Ghn1200 1 x złącze Gigabit tryb oszczędzania | 198 zł |
Transmiter sieciowy TP-Link PG1200 KIT Powerline (PG1200 KIT) | 443 zł |
TP-LINK PG1200 KIT, 2szt | 468 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →