Komputer stacjonarny Lenovo ThinkCentre M70s 11T8001NPB
Wideo 1Zdjęcia 7 | od 3 648 do 4 315 zł Porównaj ceny 13 →Procesor:Core i5, 12400, 2.5 GHz RAM:8 GB Wideo:UHD Graphics 730 Dysk:256 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Lenovo ThinkCentre M70s 2
Dane techniczne
Lenovo ThinkCentre M70s 11T8001NPB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo ThinkCentre M70s 11T8001NPB
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Komputer ThinkCentre M70s G3 SFF 11T8001NPB W11Pro i5-12400/8GB/256 | 3 812 zł |
LENOVO ThinkCentre M70s G3 i5-12400/8GB/256GB SSD/W11P Czarny 11T8001NPB | 3 953 zł |
Lenovo Komputer ThinkCentre M70s G3 SFF 11T8001NPB W11Pro i5-12400/8GB/256 | 3 849 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre M70s Gen 3 (I5-12400/UHD 730/8GB/SSD256GB/DVD- | 4 315 zł |
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 3 i5-12400 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 Pro | 3 799 zł |
więcej ofert 8 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy