Komputer stacjonarny Lenovo ThinkCentre M70q 11T3002PPB
Wideo 13Zdjęcia 7 | od 2 716 do 2 954 zł Porównaj ceny 12 →Procesor:Core i3, 12100T, 2.2 GHz RAM:8 GB Wideo:UHD Graphics 630 Dysk:256 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Lenovo ThinkCentre M70q 1
Dane techniczne
Lenovo ThinkCentre M70q 11T3002PPB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo ThinkCentre M70q 11T3002PPB
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Komputer ThinkCentre M70q Tiny G3 11T3002PPB W11Pro i3-12100T/8GB/2 | 2 845 zł |
LENOVO ThinkCentre M70q Tiny G3 i3-12100T/8GB/256GB SSD/W11P Czarny 11T300 | 2 954 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre M70Q Gen 3 i3-12100T 8GB RAM 256GB SSD Windows | 2 716 zł |
Lenovo Komputer ThinkCentre M70q Tiny G3 11T3002PPB W11Pro i3-12100T/8GB/2 | 2 873 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre M70Q Gen 3 i3-12100T 8GB RAM 256GB SSD Windows | 2 716 zł |
więcej ofert 7 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy