Персональний комп'ютер Lenovo ThinkCentre M70q 11T3002PPB
Відео 13Фото 7 | від 2 716 до 2 954 zł Порівняти ціни 12 →Проц:Core i3, 12100T, 2.2 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Lenovo ThinkCentre M70q 1
Характеристики
Lenovo ThinkCentre M70q 11T3002PPB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo ThinkCentre M70q 11T3002PPB
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Komputer ThinkCentre M70q Tiny G3 11T3002PPB W11Pro i3-12100T/8GB/2 | 2 845 zł |
LENOVO ThinkCentre M70q Tiny G3 i3-12100T/8GB/256GB SSD/W11P Czarny 11T300 | 2 954 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre M70Q Gen 3 i3-12100T 8GB RAM 256GB SSD Windows | 2 716 zł |
Lenovo Komputer ThinkCentre M70q Tiny G3 11T3002PPB W11Pro i3-12100T/8GB/2 | 2 873 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre M70Q Gen 3 i3-12100T 8GB RAM 256GB SSD Windows | 2 716 zł |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо