Komputer All-In-One Lenovo ThinkCentre neo 30a 22 12B30068PB
od 3 452 do 4 999 zł Porównaj ceny 12 →Procesor:Core i5, 12450H, 1.5 GHz RAM:8 GB Wideo:Iris Xe Graphics Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Lenovo ThinkCentre neo 30a 22 1
Dane techniczne
Lenovo ThinkCentre neo 30a 22 12B30068PB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo ThinkCentre neo 30a 22 12B30068PB
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 30a 22 21.5" IPS i5-12450H 8GB RAM 512GB S | 4 610 zł |
LENOVO ThinkCentre neo 30a 22 Intel Core i5/8GB/512GB SSD/Intel UHD Graphi | 3 718 zł |
All in one dla firm i profesjonalistów Lenovo ThinkCentre neo 30a 22 - Cor | 4 999 zł |
Komputer All-in-One LENOVO ThinkCentre neo 30a-22 12B30068PB | 4 221 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 30a 22 21.5" IPS i5-12450H 8GB RAM 512GB S | 4 610 zł |
więcej ofert 7 → |
Zamknij
Polecamy