Моноблок Lenovo ThinkCentre neo 30a 22 12B30068PB
від 3 452 до 4 999 zł Порівняти ціни 12 →Проц:Core i5, 12450H, 1.5 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Iris Xe Graphics Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Lenovo ThinkCentre neo 30a 22 1
Характеристики
Lenovo ThinkCentre neo 30a 22 12B30068PB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo ThinkCentre neo 30a 22 12B30068PB
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 30a 22 21.5" IPS i5-12450H 8GB RAM 512GB S | 3 700 zł |
LENOVO ThinkCentre neo 30a 22 Intel Core i5/8GB/512GB SSD/Intel UHD Graphi | 4 605 zł |
All in one dla firm i profesjonalistów Lenovo ThinkCentre neo 30a 22 - Cor | 4 999 zł |
Komputer All-in-One LENOVO ThinkCentre neo 30a-22 12B30068PB | 4 221 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 30a 22 21.5" IPS i5-12450H 8GB RAM 512GB S | 4 605 zł |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо