Komputer stacjonarny Lenovo ThinkCentre neo 50t 11SE00DBPB
Zdjęcia 5 | od 1 879 do 2 315 zł Porównaj ceny 11 →Procesor:Core i3, 12100, 3.3 GHz RAM:8 GB Wideo:UHD Graphics 730 Dysk:256 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Lenovo ThinkCentre neo 50t 1
Dane techniczne
Lenovo ThinkCentre neo 50t 11SE00DBPB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo ThinkCentre neo 50t 11SE00DBPB
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50t Gen 3 i3-12100 8GB RAM 256GB SSD DVD W | 2 200 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre Neo 50t (I3-12100/8GB/SSD256GB/DVD-RW) | 2 315 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50t Gen 3 i3-12100 8GB RAM 256GB SSD DVD W | 2 200 zł |
Komputer Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50t TWR 11SE00DBPB W11Pro i3-1210 | 1 904 zł |
więcej ofert 6 → |
Zamknij
Polecamy