Персональний комп'ютер Lenovo ThinkCentre M70s 11T8001NPB
Відео 1Фото 7 | від 3 648 до 4 315 zł Порівняти ціни 13 →Проц:Core i5, 12400, 2.5 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Lenovo ThinkCentre M70s 2
Характеристики
Lenovo ThinkCentre M70s 11T8001NPB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo ThinkCentre M70s 11T8001NPB
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Komputer ThinkCentre M70s G3 SFF 11T8001NPB W11Pro i5-12400/8GB/256 | 3 812 zł |
LENOVO ThinkCentre M70s G3 i5-12400/8GB/256GB SSD/W11P Czarny 11T8001NPB | 3 953 zł |
Lenovo Komputer ThinkCentre M70s G3 SFF 11T8001NPB W11Pro i5-12400/8GB/256 | 3 849 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre M70s Gen 3 (I5-12400/UHD 730/8GB/SSD256GB/DVD- | 4 315 zł |
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 3 i5-12400 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 Pro | 3 799 zł |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо