Komputer All-In-One Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH016KPB
Wideo 4Zdjęcia 18 | od 2 899 do 3 819 zł Porównaj ceny 14 →Procesor:Core i5, 12450H, 1.5 GHz RAM:16 GB Wideo:UHD Graphics 730 Dysk:1000 GB System operacyjny:Windows 11 Home |
Modyfikacje Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 1
Dane techniczne
Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH016KPB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH016KPB
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LENOVO Komputer All-in-One LENOVO IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH016KPB FHD i | 3 399 zł |
Domowe multimedia Lenovo IdeaCentre AIO 3 24 - Core i5-12450H | 23,8''-FHD | 3 099 zł |
Komputer LENOVO IdeaCentre 3 24IAP7 23.8" IPS i5-12450H 16GB RAM 1TB SSD W | 3 399 zł |
Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 i5-12450H 23.8" FHD IPS 250nits AG 16GB DDR | 3 819 zł |
Komputer LENOVO IdeaCentre 3 24IAP7 23.8" IPS i5-12450H 16GB RAM 1TB SSD W | 3 399 zł |
więcej ofert 9 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy