Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH016KPB
Відео 4Фото 18 | від 3 099 до 3 819 zł Порівняти ціни 14 →Проц:Core i5, 12450H, 1.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Home |
Модифікації Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 1
Характеристики
Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH016KPB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH016KPB
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LENOVO Komputer All-in-One LENOVO IdeaCentre AIO 3 24IAP7 F0GH016KPB FHD i | 3 399 zł |
Domowe multimedia Lenovo IdeaCentre AIO 3 24 - Core i5-12450H | 23,8''-FHD | 3 099 zł |
Komputer LENOVO IdeaCentre 3 24IAP7 23.8" IPS i5-12450H 16GB RAM 1TB SSD W | 3 399 zł |
Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7 i5-12450H 23.8" FHD IPS 250nits AG 16GB DDR | 3 819 zł |
Komputer LENOVO IdeaCentre 3 24IAP7 23.8" IPS i5-12450H 16GB RAM 1TB SSD W | 3 399 zł |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо