Klocki Lego Tower Bridge 10214
Wideo 21Zdjęcia 10 | od 2 000 do 2 399 zł dodaj do listymoje listy |
Lego Tower Bridge 10214 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Lego CreatorPorównaj w tabeli →
od 45 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 258 szt., modeli 3, ruchome części
od 96 zł
wiek 8+, dla dziewczynek, rośliny, elementów 420 szt., modeli 3
od 165 zł
wiek 9+, unisex, kosmos, elementów 647 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 155 zł
wiek 16+, unisex, budynki, elementów 4002 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 1 299 zł
wiek 12+, unisex, budynki, elementów 826 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części, silnik
od 599 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1458 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 230 szt., modeli 3, ruchome części
od 393 zł
wiek 9+, dla chłopców, rycerze i piraci, elementów 1426 szt., modeli 3, bohaterów 4 szt., ruchome części
od 115 zł
wiek 9+, unisex, zwierzęta, elementów 755 szt., modeli 3, ruchome części
od 60 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 253 szt., modeli 3, ruchome części
od 1 390 zł
wiek 16+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 2287 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 2 300 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 5876 szt.
od 600 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 466 szt., modeli 3, bohaterów 2 szt., ruchome części
od 90 zł
wiek 7+, dla chłopców, transport lądowy, elementów 221 szt., modeli 3
od 598 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1677 szt., ruchome części
Wideo recenzje
Lego By the Book - Tower Bridge (10214)
10 grudnia 20181 001 przegląd
[LEGO #10214] Creator Expert Tower Bridge Speed Build Review(4K)
2 kwietnia 2021320 przegląd
Lego Creator Expert | Tower Bridge | 10214 - Unboxing and Speed build The Tower Bridge LEGO set
11 lutego 2023170 przegląd
Lego Investing Case Study: Tower Bridge 10214
20 marca 20211 691 przegląd
lego 10214 Tower Bridge Speed Build Review
28 grudnia 2020219 przegląd
Lego By the Book - Tower Bridge - UPGRADES (10214+)
14 grudnia 20182 787 przegląd
Tower Bridge 10214 DOUBLED--Lego City Addition!!!
8 kwietnia 2018425 przegląd
LEGO #10214 Tower Bridge - Review & 10 Year Retrospective + Light Kit
11 czerwca 2020350 przegląd
Lego Creator 10214 Tower Bridge London Expert Speed Build
27 stycznia 2017409 przegląd
Best Buy LEGO Tower Bridge 10214
14 grudnia 2014167 przegląd
Lego Review - Tower Bridge, Set 10214. Giant model! Lots of pieces.
21 lutego 2016294 przegląd
Lego Tower Bridge 10214 time lapse build
27 grudnia 2015203 przegląd
Lego 2010 Creator Expert Tower Bridge 10214 Set Review
15 czerwca 2016108 przegląd
Lego Town-Train layout WIP - Modified Tower Bridge 10214
21 maja 20173 659 przegląd
LEGO Tower Bridge 10214, by LEGO
26 lipca 2014123 przegląd
Review of Lego Creator set 10214, Tower Bridge
24 grudnia 20177 009 przegląd
LEGO London Tower Bridge 10214 build time lapse
12 stycznia 20151 128 przegląd
LEGO Tower Bridge 10214 Timelapse
30 kwietnia 2016770 przegląd
LEGO Tower Bridge (10214) Speed Build
17 maja 201418 137 przegląd
LEGO Tower Bridge #10214 - Light Kit - Light My Bricks
26 sierpnia 20187 414 przegląd
Lego 10214 Tower Bridge LED installed Demo
19 stycznia 201718 822 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 200 zł
wiek 16+, unisex, budynki, elementów 4080 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 1 699 zł
wiek 16+, unisex, rozrywka, elementów 4124 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 2 099 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 4049 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części, efekty świetlne
od 2 279 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 4803 szt., bohaterów 13 szt., ruchome części
od 1 664 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 2 191 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 3981 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 1 878 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 5129 szt., bohaterów 20 szt., efekty świetlne
od 1 869 zł
wiek 18+, unisex, rozrywka, elementów 3756 szt., bohaterów 11 szt., ruchome części
od 2 000 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 4210 szt., bohaterów 4 szt.