Конструктор Lego Tower Bridge 10214
Відео 21Фото 10 |
Lego Tower Bridge 10214 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego CreatorПорівняти в таблиці →
від 165 zł
вік 9+, унісекс, космос, деталей 647 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 1 155 zł
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 4002 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 1 299 zł
вік 12+, унісекс, будівлі, деталей 826 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі, мотор
від 599 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі
від 35 zł
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 230 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 393 zł
вік 9+, для хлопчиків, лицарі і пірати, деталей 1426 шт, моделей 3, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 115 zł
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 755 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 2 229 zł
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 5876 шт
від 1 390 zł
вік 16+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2287 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 90 zł
вік 7+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 341 шт, моделей 3
від 699 zł
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1872 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 600 zł
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 466 шт, моделей 3, персонажів 2 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Lego By the Book - Tower Bridge (10214)
10 грудня 20181 001 перегляд
[LEGO #10214] Creator Expert Tower Bridge Speed Build Review(4K)
2 квітня 2021320 переглядів
Lego Creator Expert | Tower Bridge | 10214 - Unboxing and Speed build The Tower Bridge LEGO set
11 лютого 2023170 переглядів
Lego Investing Case Study: Tower Bridge 10214
20 березня 20211 691 перегляд
lego 10214 Tower Bridge Speed Build Review
28 грудня 2020219 переглядів
Lego By the Book - Tower Bridge - UPGRADES (10214+)
14 грудня 20182 787 переглядів
Tower Bridge 10214 DOUBLED--Lego City Addition!!!
8 квітня 2018425 переглядів
LEGO #10214 Tower Bridge - Review & 10 Year Retrospective + Light Kit
11 червня 2020350 переглядів
Lego Creator 10214 Tower Bridge London Expert Speed Build
27 січня 2017409 переглядів
Best Buy LEGO Tower Bridge 10214
14 грудня 2014167 переглядів
Lego Review - Tower Bridge, Set 10214. Giant model! Lots of pieces.
21 лютого 2016294 перегляда
Lego Tower Bridge 10214 time lapse build
27 грудня 2015203 перегляда
Lego 2010 Creator Expert Tower Bridge 10214 Set Review
15 червня 2016108 переглядів
Lego Town-Train layout WIP - Modified Tower Bridge 10214
21 травня 20173 659 переглядів
LEGO Tower Bridge 10214, by LEGO
26 липня 2014123 перегляда
Review of Lego Creator set 10214, Tower Bridge
24 грудня 20177 009 переглядів
LEGO London Tower Bridge 10214 build time lapse
12 січня 20151 128 переглядів
LEGO Tower Bridge 10214 Timelapse
30 квітня 2016770 переглядів
LEGO Tower Bridge (10214) Speed Build
17 травня 201418 137 переглядів
LEGO Tower Bridge #10214 - Light Kit - Light My Bricks
26 серпня 20187 414 переглядів
Lego 10214 Tower Bridge LED installed Demo
19 січня 201718 822 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 200 zł
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 4080 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 1 699 zł
вік 16+, унісекс, розваги, деталей 4124 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 1 899 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 4049 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 2 279 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 4803 шт, персонажів 13 шт, рухомі деталі
від 1 664 zł
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 2 191 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 3981 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 1 699 zł
вік 18+, унісекс, фентезі, деталей 5129 шт, персонажів 20 шт, світлові ефекти
від 1 869 zł
вік 18+, унісекс, розваги, деталей 3756 шт, персонажів 11 шт, рухомі деталі
від 2 000 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 4210 шт, персонажів 4 шт