Klocki Lego Gryffindor House Banner 76409
Wideo 9Zdjęcia 3 |
Lego Gryffindor House Banner 76409 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Gryffindor House Banner 76409
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Harry Potter Flaga Gryffindoru 285 elementów (76409)Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej osoby lub najlepszego przyjaciela, zestawy LEGO Harry Potter są właśnie tym, czego potrze... więcejbujesz. Oferują one nieskończone możliwości kreatywnej zabawy dla dzieci, które uwielbiają budować i bawić się klockami LEGO.Fani Harry'ego Pottera mogą pokazać swoją dumę z domu Gryffindoru dzięki tej fladze zbudowanej z klocków LEGO. To świetny prezent na co dzień dla dzieci w wieku od 9 lat. Zawiera płytkę z nadrukiem z herbem Gryffindoru i wieszak, dzięki któremu całość dumnie prezentuje się na ścianie. Ponadto flaga otwiera się, ukazując czarującą replikę pokoju wspólnego Gryffindoru z realistycznymi detalami, takimi jak kominek, siedzenia i szachownica. Wsuwana tablica soczewkowa tworzy magiczne efekty 3D, w tym obraz Syriusza Blacka pojawiający się w kominku oraz trofeum przedstawiające 1 lub 4 miejsce.Kultowe postacie.Ten przenośny zestaw to jedna z czterech flag domów Hogwartu do kolekcjonowania Rozetka.plZłóż skargę | 119 zł |
LEGO 76409 Harry Potter Flaga GryffindoruFani Harry'ego Pottera mogą pokazać swoją dumę z domu Gryffindoru dzięki tej fladze zbudowanej z klocków LEGO (76409). To świ... więcejetny prezent na co dzień dla dzieci w wieku od dziewięciu lat. Zawiera płytkę z nadrukiem z herbem Gryffindoru i wieszak, dzięki któremu całość dumnie prezentuje się na ścianie. Ponadto flaga otwiera się, ukazując czarującą replikę pokoju wspólnego Gryffindoru z realistycznymi detalami, takimi jak kominek, siedzenia i szachownica. Wsuwana tablica soczewkowa tworzy magiczne efekty 3D, w tym obraz Syriusza Blacka pojawiający się w kominku oraz trofeum przedstawiające pierwsze lub czwarte miejsce. Electro.plZłóż skargę | 120 zł |
Klocki LEGO Harry Potter Flaga Gryffindoru 76409LEGO® Harry Potter™ Flaga Gryffindoru™ Fani Harry'ego Pottera™ mogą pokazać swoją dumę z domu Gryffindoru™ dzięki tej fladze... więcejzbudowanej z klocków LEGO® (76409). To świetny prezent na co dzień dla dzieci w wieku od dziewięciu lat. Zawiera płytkę z nadrukiem z herbem Gryffindoru i wieszak, dzięki któremu całość dumnie prezentuje się na ścianie. Ponadto flaga otwiera się, ukazując czarującą replikę pokoju wspólnego Gryffindoru z realistycznymi detalami, takimi jak kominek, siedzenia i szachownica. Wsuwana tablica soczewkowa tworzy magiczne efekty 3D, w tym obraz Syriusza Blacka™ pojawiający się w kominku oraz trofeum przedstawiające pierwsze lub czwarte miejsce. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY: Długość pudełka (mm): 191 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 61 Waga opakowania (kg): 0,41 Liczba sztuk: 285 Zalecany wiek: 9+ Magiczna flaga do zabawy i dekoracj Maxelektro.plZłóż skargę | 133 zł |
Lego Harry Potter 76409 Flaga Gryffindoru | 165 zł |
LEGO 76409 Harry Potter Flaga GryffindoruFani Harry'ego Pottera mogą pokazać swoją dumę z domu Gryffindoru dzięki tej fladze zbudowanej z klocków LEGO (76409). To świ... więcejetny prezent na co dzień dla dzieci w wieku od dziewięciu lat. Zawiera płytkę z nadrukiem z herbem Gryffindoru i wieszak, dzięki któremu całość dumnie prezentuje się na ścianie. Ponadto flaga otwiera się, ukazując czarującą replikę pokoju wspólnego Gryffindoru z realistycznymi detalami, takimi jak kominek, siedzenia i szachownica. Wsuwana tablica soczewkowa tworzy magiczne efekty 3D, w tym obraz Syriusza Blacka pojawiający się w kominku oraz trofeum przedstawiające pierwsze lub czwarte miejsce.... Avans.plZłóż skargę | 120 zł |
pokaż 11 ofert
Seria Lego Harry PotterPorównaj w tabeli →
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 549 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 2660 szt., bohaterów 1 szt.
od 250 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 896 szt., bohaterów 5 szt.
od 45 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 217 szt., bohaterów 4 szt.
od 67 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 337 szt., ruchome części
od 198 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 630 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 699 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1074 szt., bohaterów 8 szt.
od 300 zł
wiek 6+, unisex, fantasy, elementów 33 szt., bohaterów 4 szt.
od 240 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 990 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 555 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1083 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 159 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 587 szt., bohaterów 5 szt.
od 345 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 561 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 219 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 599 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 295 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 851 szt., bohaterów 7 szt.
od 168 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 345 szt., bohaterów 3 szt.
od 95 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 172 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
FLAGA GRYFFINDORU LEGO HARRY POTTER 76409 RECENZJA
4 marca 202310 712 przegląd
A $35 LEGO WALL? | LEGO Harry Potter 2023 Gryffindor House Banner (46409) Review
27 stycznia 202340 148 przegląd
LEGO MOC - HP Banner Building - Combination of sets 76409, 76410, 76411 & 76412
11 maja 20231 390 przegląd
Lego 76409 - Gryffindor House Banner (Personal Collection) Speed Build
23 maja 2023224 przegląd
LEGO Harry Potter Gryffindor (76409) & Slytherin (76410) House Banners Review!
18 marca 2023529 przegląd
LEGO Harry Potter 'Gryffindor House Banner' Speed Build! | Set 76409
5 kwietnia 2023735 przegląd
LEGO Harry Potter - Gryffindor House Banner 76409 Time Lapse Build & Review
20 lutego 2023844 przegląd
Lego Harry Potter 76409 Gryffindor House Banner Speed Build
2 grudnia 2023229 przegląd
LEGO Harry Potter Gryffindor House Banner 76409 Speed Build
26 marca 20239 908 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 105 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 305 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 118 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 313 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 112 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 297 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 70 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 257 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 109 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 285 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 95 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 330 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 80 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 340 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 80 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 264 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 70 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 229 szt., ruchome części
od 104 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 285 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 113 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 259 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 96 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 300 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części