Opona całoroczna Kumho Solus 4S HA32 235/55 R19 105W
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Solus 4S HA32 235/55 R19 105W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Solus 4S HA32 235/55 R19 105W
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI KUMHO 235/55 R19 105W SOLUS HA32 MS ALL SEASON XL 552675 | 698 zł |
Kumho Solus 4S HA32 (235/55 R19 105W) 2289203 | 655 zł |
Kumho Solus 4S HA32 ( 235/55 R19 105W XL, SUV ) | 679 zł |
Kumho Solus 4S HA32 ( 235/55 R19 105W XL, SUV ) 2289203 | 670 zł |
Kumho Opony całoroczne 235 55 R19 105W KUMHO SOLUS 4S HA32 TL MS 3PMSF XL | 721 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →