Opona letnia Kumho City Venture KL33 225/55 R18 98H
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho City Venture KL33 225/55 R18 98H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho City Venture KL33 225/55 R18 98H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Crugen Premium KL33 ( 225/55 R18 98H 4PR ) 2176903 | 755 zł |
Kumho Crugen Premium KL33 (225/55 R18 98H) 2176903 | 638 zł |
Kumho Crugen Premium KL33 ( 225/55 R18 98H 4PR ) | 766 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →