Opona letnia Kumho Ecsta LE Sport KU39 235/50 R17 96Y
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Ecsta LE Sport KU39 235/50 R17 96Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Ecsta LE Sport KU39 235/50 R17 96Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Ecsta Le Sport KU39 ( 235/50 ZR17 96Y 4PR ) 2151053 | 462 zł |
Kumho Ecsta Le Sport KU39 (235/50 R17 96Y) 2151053 | 459 zł |
Kumho Ecsta Le Sport KU39 ( 235/50 ZR17 96Y 4PR ) | 467 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →