Dźwignik Yato YT-17000
Yato YT-17000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-17000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podnośnik hydrauliczny słupkowy 2T | 77 zł |
Yato Podnośnik hydrauliczny 2T słupkowy 181-345mm (YT-17000) | 65 zł |
Dźwignik tłokowy YATO, 2 T, 181-345 mm YT-17000 | 58 zł |
Podnośnik tłokowy hydrauliczny 2t tuv gs/ce Yato YT-17000 - ZYSKAJ RABAT 3 | 58 zł |
Podnośnik hydrauliczny słupkowy 2T | 77 zł |
PODNOŚNIK HYDRAULICZNY SŁUPKOWY 2T | 76 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →