Домкрат Yato YT-1721
Yato YT-1721 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1721
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dźwignik 'żaba' Yato 2,5 tony /89-457 mm/ YT-1721 | 526 zł |
Yato Podnośnik Niskoprofil Żaba Samochodowy 2.5T YT-1721 5906083917219 | 650 zł |
Podnośnik samochodowy, niskoprofilowy, 2,5 t Yato YT-1721 - ZYSKAJ RABAT 3 | 539 zł |
NISKOPROFILOWY PODNOSNIK SAMOCHOD.2,5T | 613 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →