Домкрат Yato YT-1720
Yato YT-1720 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1720
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PODNOŚNIK NISKOPROFILOWY ŻABA YATO YT-1720 2T+GUMA | 265 zł |
Podnośnik samochodowy niskoprofilowy 2T | 299 zł |
Yato Podnośnik samochodowy niskoprofilowy 89-359mm 2t (YT-1720) | 275 zł |
Podnośnik Hydrauliczny Niskoprofilowy Żaba 2T Yato YT-1720 | 279 zł |
Dźwignik 'żaba' Yato niskoprofilowy YT-1720 | 331 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →