Домкрат Yato YT-17001
Yato YT-17001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-17001
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yato YT kolor czarny YT-17001 | 87 zł |
Yato Podnośnik hydrauliczny 3T słupkowy 194-374mm (YT-17001) | 80 zł |
Dźwignik tłokowy YATO, 3 T, 194-374 mm YT-17001 | 64 zł |
PODNOŚNIK HYDRAULICZNY SŁUPKOWY 3T | 89 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →