Opona zimowa Kumho WinterCraft WS71 235/55 R19 105V
Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft WS71 235/55 R19 105V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft WS71 235/55 R19 105V
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KUMHO WS71 XL - 235/55/R19 105V - E/E/72dB - opony zimowe SUV i 4X4 | 771 zł |
Kumho WinterCraft WS71 SUV (235/55 R19 105V) 2230493 | 582 zł |
Kumho WinterCraft WS71 SUV ( 235/55 R19 105V XL ) | 736 zł |
Kumho WinterCraft WS71 SUV ( 235/55 R19 105V XL ) 2230493 | 729 zł |
Opona 4x4 zimowa KUMHO WS71 235/55 R19 105V Darmowa dostawa w 24 h. Do 100 | 574 zł |
Kumho WinterCraft WS71 235/55R19 105V | 635 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →