Kompresor Black&Decker BDCINF18N-QS
Zdjęcia 8 |
Black&Decker BDCINF18N-QS |
|
Dodatkowe zasilanie z wbudowanego akumulatora 18V.
Brak akumulatora w zestawie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BDCINF18N-QS
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black & Decker Kompresor-sprężarka 11 bar 12V / 18V / 230V BDCINF18N BDCIN | 351 zł |
Kompresor samochodowy BLACK&DECKER BDCINF18N | 370 zł |
Black&Decker, Kompresor Akumulatorowy BDCINF18N | 489 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →