Kompresor Black&Decker ASI300
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Black&Decker ASI300 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Kup Black&Decker ASI300
Wszystkie ceny 7 →Black & Decker ASI300 ASI300-QS | 308 zł |
Kompresor samochodowy BLACK&DECKER ASI300 | 311 zł |
ASI300 Kompresor sprężarka wielofunkcyjna Black Decker 11bar ASI 300 | 375 zł |
Kompresor samochodowy BLACK&DECKER ASI300 | 311 zł |
Kompresor samochodowy Black&Decker ASI300 12 V | 324 zł |
Kompresor-sprężarka, Black&Decker, Mini ASI300, 12V/230V, 11 bar | 429 zł |
Rasowy amerykański Black & Decker ASI300 przyjdzie na ratunek entuzjastom samochodów w wielu sytuacjach. Ale głównym zadaniem kompresora jest pompowanie kół. I radzi sobie z tym na solidnej „piątce”.
Automatyzacja
Proces pompowania opon pompą elektryczną można w pełni zautomatyzować. Cóż, jak „całkowicie”? Nadal będziesz musiał zadokować wąż powietrza do szyjki wlewu koła. Ale w przyszłości wystarczy ustawić wartość żądanego ciśnienia i po osiągnięciu tego znaku sprężarka przestanie działać sama. Ta przydatna funkcja nazywana jest funkcją autostopu. Udało się to zrealizować dzięki obecności manometru cyfrowego (z podświetleniem).
Silna klasa średnia
Silnik pompy jest w stanie napompować oponę do maksymalnego ciśnienia 7 atm z wydajnością 10 l/min. Według standardów poważnych elektrycznych kompresorów Black & Decker ASI300 gwiazd z nieba jest za mało, ale 4-5 minut. nadal lepiej jest poczekać, aż koło zostanie napompowane, niż używać do takich celów klasyki gatunku - ręcznej pompki.
Bezpretensjonalność
Dodatkowym atutem modelu jest wbudowana latarka, która przydaje się do oświetlania miejsca pracy w ciemności. Na pochwałę zasługuje również długi przewód zasilający (3,1 m), schowany w specjalnej wnęce z boku kompresora. Zasilanie jest przez niego dostarczane zarówno z gniazda zapalniczki samochodowej, jak i z sieci 230 V. Pod tym względem kompresor jest bezpretensjonalny. Wisienką na torcie jest zestaw adapterów do pompowania piłek, kół rowerowych, sprzętu sportowego i wszelkiego rodzaju dmuchanych gadżetów. Dzięki nim model przyda się nie tylko entuzjastom samochodów, ale także stanie się użytecznym nabytkiem dla gospodarki.
- Zestaw zawiera 3 adaptery