Opona letnia Kumho Ecsta PS71 235/45 R17 94Y
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Ecsta PS71 235/45 R17 94Y 235/45 R17 94 Y 235/45 R17 97 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Ecsta PS71 235/45 R17 94Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Ecsta PS71-235/45R17 94Y - letnia opona 2206413 | 522 zł |
Kumho Ecsta PS71 (235/45 R17 94Y) 2321913 | 586 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 235/45 ZR17 94Y 4PR ) | 422 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 235/45 ZR17 94Y 4PR ) 2206413 | 417 zł |
Kumho Ecsta PS71 (235/45 R17 94Y) 2206413 | 411 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho Ecsta PS71 235/45 R17 94Y
Ceny na Kumho Ecsta PS71 235/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta PS71 235/45 R17 94Y | od 411 zł | 5 oferty | ||
Kumho Ecsta PS71 235/45 R17 97Y | od 348 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →