Opona letnia Nexen N`Fera Primus 235/45 R17 97Y
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen N`Fera Primus 235/45 R17 97Y 235/45 R17 97 W 235/45 R17 97 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen N`Fera Primus 235/45 R17 97Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N Fera Primus (235/45 R17 97Y) 16604NX | 379 zł |
Nexen N Fera Primus ( 235/45 ZR17 97Y XL 4PR RPB ) | 385 zł |
Nexen N Fera Primus ( 235/45 ZR17 97Y XL 4PR RPB ) 16604NX | 380 zł |
Modyfikacje Nexen N`Fera Primus 235/45 R17 97Y
Ceny na Nexen N`Fera Primus 235/45 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera Primus 235/45 R17 97W | od 412 zł | 3 oferty | ||
Nexen N`Fera Primus 235/45 R17 97Y | od 379 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →