Літня шина Barum Bravuris 5HM 235/45 R17 97Y
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Barum Bravuris 5HM 235/45 R17 97Y 235/45 R17 94 Y 235/45 R17 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Bravuris 5HM 235/45 R17 97Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
235/45YR17 BARUM TL BRAVURIS 5 HM FR XL 97Y E 4024063001688 | 438 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 235/45 R17 97Y XL EVc ) 15407540000 | 379 zł |
Opona Barum 235/45R17 BRAVURIS 5HM XL FR 97Y - opony letnie 1540754 | 329 zł |
Barum Bravuris 5HM (235/45 R17 97Y) 15407540000 | 381 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 235/45 R17 97Y XL EVc ) | 384 zł |
Opona letnia BARUM BRAVURIS 5 HM 235/45R17 97Y XL FR | 296 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Bravuris 5HM 235/45 R17 97Y
Ціни на Barum Bravuris 5HM 235/45 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Barum Bravuris 5HM 235/45 R17 94Y | від 283 zł | 7 пропозицій | ||
Barum Bravuris 5HM 235/45 R17 97Y | від 296 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →