Всесезонна шина Nexen Roadian HTX RH5 225/65 R17 102H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Roadian HTX RH5 225/65 R17 102H 225/65 R17 102 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Roadian HTX RH5 225/65 R17 102H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen Roadian HTX RH5 (225/65 R17 102H) 13131NXK | 476 zł |
Nexen Roadian HTX RH5 ( 225/65 R17 102H 4PR ) 13131NXK | 498 zł |
Nexen Roadian HTX RH5 ( 225/65 R17 102H 4PR ) | 508 zł |
Opona letnia NEXEN ROADIAN HTX RH5 225/65R17 102H | 340 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen Roadian HTX RH5 225/65 R17 102H
Ціни на Nexen Roadian HTX RH5 225/65 R17 102H |
---|---|---|---|---|
Nexen Roadian HTX RH5 225/65 R17 102H | від 340 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →