Dźwignik Yato YT-1711
Yato YT-1711 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-1711
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Podnośnik słupkowy dwustopniowy 220-500mm 5t (YT-1711) | 337 zł |
Dźwignik słupkowy dwustopniowy YATO 5 ton wysoki YT-1711 | 317 zł |
Podnośnik słupkowy, dwustopniowy 5 t Yato YT-1711 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 241 zł |
PODNOSNIK SLUPKOWY DWUST. 5T 220-500MM SZT YATO | 307 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →