Dźwignik Yato YT-17007
Yato YT-17007 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-17007
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-17007 HYDRAULIC BOTTLE JACK 20T | 226 zł |
Yato Podnośnik hydrauliczny 20T słupkowy 242-452mm (YT-17007) | 178 zł |
Dźwignik tłokowy YATO, 20 T, 242-452 mm | 178 zł |
Podnośnik hydrauliczny słupkowy butelkowy samochodowy lewarek 20T YT-17007 | 179 zł |
Podnośnik hydrauliczny słupkowy 20T YT-17007 YATO | 217 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →