Dźwignik Yato YT-55557
Yato YT-55557 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-55557
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ŻURAW WARSZTATOWY 2000 KG YT-55557 YATO | 1 600 zł |
Żuraw warsztatowy YATO, 2000 kg | 1 600 zł |
Yato Żuraw Warsztatowy 2000Kg YT-55557 5906083009822 | 1 445 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →