Podstawka Yato YT-17312
Yato YT-17312 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-17312
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JACK STANDS 6T 2PCS YT-17312 | 240 zł |
Podstawki YATO, 6 t, 2 szt YT-17312 | 215 zł |
Yato Podstawki pod samochód max. 6t 382-600mm 2szt. (YT-17312) | 221 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →