Dźwignik Yato YT-17009
Yato YT-17009 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-17009
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YT PODNOŚNIK HYDRAULICZNY SŁUPKOWY WARSZTATOWY 50T | 458 zł |
Yato Podnośnik hydrauliczny słupkowy 50T - YT-17008 | 477 zł |
Dźwignik tłokowy hydrauliczny słupkowy YATO 50T YT-17009 | 470 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →