Dźwignik Yato YT-55556
Zdjęcia 3 |
Yato YT-55556 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-55556
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-5556 YT-55556 | 1 161 zł |
Żuraw warsztatowy YATO YT-55556 | 1 397 zł |
Żuraw warsztatowy TOYA, 1000 kg | 1 004 zł |
Yato Żuraw Warsztatowy 1000Kg YT-55556 5906083009815 | 1 260 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →