Dźwignik Yato YT-17211
Yato YT-17211 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-17211
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-17211 3T HYDRAULIC ZABA JACK | 529 zł |
Dźwignik Żaba YATO 3 T, 130-465 mm YT-17211 | 470 zł |
Yato Podnośnik hydrauliczny 3t (YT-17211) | 495 zł |
Yato Podnośnik hydrauliczny 3t (YT-17211) | 459 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →