Dźwignik Yato YT-17003
Yato YT-17003 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-17003
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Podnośnik hydrauliczny 8T słupkowy 230-457mm (YT-17003) | 112 zł |
Podnośnik Hydrauliczny Słupkowy 8T YT-17003 Yato | 85 zł |
Dźwignik tłokowy YATO, 8 T, 230-457 mm YT-17003 | 99 zł |
Podnośnik tłokowy hydrauliczny 8t tuv gs/ce Yato YT-17003 - ZYSKAJ RABAT 3 | 100 zł |
PODNOŚNIK HYDRAULICZNY SŁUPKOWY 8T | 128 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →