Dźwignik Yato YT-1713
Yato YT-1713 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-1713
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podnośnik słupkowy YATO YT-1713 | 294 zł |
Yato Podnośnik słupkowy dwustopniowy 125-225mm 10t (YT-1713) | 235 zł |
Dźwignik słupkowy dwustopniowy Yato 10 ton, niski YT-1713 | 314 zł |
Podnośnik słupkowy, dwustopniowy 10 t, niski Yato YT-1713 - ZYSKAJ RABAT 3 | 257 zł |
PODNOSNIK SLUPKOWY DWUSTOP 10T NISKI | 327 zł |
Podnośnik słupkowy YATO YT-1713 | 341 zł |
Podnośnik słupkowy YATO YT-1713 | 277 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →