Dźwignik Yato YT-1714
Yato YT-1714 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-1714
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato czarny YT-1714 | 374 zł |
YATO PODNOŚNIK SŁUPKOWY DWUSTOPNIOWY 10T WYSOKI | 312 zł |
Yato Podnośnik słupkowy dwustopniowy 208-523mm 10t YT-1714 | 329 zł |
Dźwignik słupkowy dwustopniowy Yato 10 ton wysoki YT-1714 | 345 zł |
Podnośnik słupkowy, dwustopniowy 10 t, wysoki Yato YT-1714 - ZYSKAJ RABAT | 331 zł |
PODNOSNIK SLUPKOWY DWUST.10T 208-523MM SZT YATO | 380 zł |
PODNOŚNIK SŁUPKOWY DWUSTOPNIOWY WYSOKI 10T | 414 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →