Opona całoroczna Kumho Radial 857 205/75 R14C 109R
Wybierz rozmiar opony
Kumho Radial 857 205/75 R14C 109R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Radial 857 205/75 R14C 109R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Radial 857 (205/75 R14 109/107R) 2101753 | 453 zł |
Kumho Radial 857 ( 205/75 R14C 109/107R 8PR ) 2101753 | 514 zł |
Kumho Radial 857 ( 205/75 R14C 109/107R 8PR ) | 520 zł |
Polecamy